Засідання Національного круглого столу з питань оновленої Національної транспортної стратегії України (НТС) до 2030 року

17 листопада 2016 року Міністерство інфраструктури України за сприяння проекту технічної допомоги Європейського союзу «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» проведе засідання Національного круглого столу з питань оновленої Національної транспортної стратегії України (НТС) до 2030 року.

Головна мета цього заходу – забезпечити громадську платформу для обговорення Концепції НТС з усіма зацікавленими сторонами, діяльність яких пов’язана зі сферою транспорту. Під час вказаної зустрічі, серед іншого, планується представити Концепцію НТС та обговорити пріоритетні напрями розвитку транспортного сектору України, необхідні заходи та дії.

До участі у заході, окрім профільних державних структур, запрошуються представники бізнесу, наукових та освітніх закладів, громадські діячі і представники спільнот, які опікуються питаннями транспортного сектору в Україні.

Інформацію про місце проведення заходу, програму та порядок реєстрації учасників  найближчим часом буде розміщено на сайті Міністерства інфраструктури.