Вітання до Дня автомобіліста і дорожника від народного депутата України, президента ВГО «ВААП» та Укравтотранс Ігоря Шкірі

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

 

Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями. Це — дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємодопомога, честь й гордість за свою професію є фаховими.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

Транспорт і дорожнє господарство складають основу єдиного механізму, який забезпечує своєчасність здійснення перевезень та безпеку пасажирів.

Від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують регіони нашої держави.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту та шляхового господарства, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.

Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя!

Нехай ваше сімейне вогнище завжди зігріває вас любов’ю, миром та достатком!

 

З повагою

Народний депутат України,

Президент ВГО «ВААП» та Укравтотранс                                                                    Ігор Шкіря