Вийшов дванадцятий номер офіційного видання ВГО «ВААП» — журналу «Укравтотранс»

Радi Вам повідомити, що вийшов другий в цьому році номер офіційного видання Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників журналу «Укравтотранс».№2(12)-2014

Читайте у номері:
Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників продовжує активну роботу з нормалізації ситуації у пасажирському сегменті. Так, з ініціативи ВГО ВААП, у Міністерстві інфраструктури проведено круглий стіл щодо необхідності впровадження на транспорті систем GPS-моніторингу. Участь у ньому взяли не лише перевізники, але й профільні чиновники та науковці. Які рішення були прийняти ? Про це – на сторінках нашого часопису.

Про основні нововведення, які очікують перевізників з прийняттям нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт» нам розповів начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Володимир Балін.

Рубрика про життя регіонів знайомить з проблемами автоперевізників в Одеській, Луганській, Львівській, Сумській, Волинській та інших областях

У розділі «Сервіс та ПММ» ми розповімо нашим читачам про те, як усунути несправність і заощадити на ремонті автобуса, про помилки і міфи щодо моторних мастил.

Про це, а також про багато інших цікавих подій – на сторінках 12-го номера нашого журналу

Нагадуємо також, що триває передплата на 2014 рік. Ви можете передплатити журнал Укравтотранс в будь-якому відділенні Укрпошти, передплатний індекс 68593, або безпосередньо через центральний офіс ВГО «ВААП» за тел. ( 044 ) 5174431.

obl_12