Відбулося засідання Одеської регіональної організації ВААП

27 січня в Одесі відбулися звітно-виборчі збори Одеської регіональної організацій ВААП. У засіданні взяли участь 100 делегатів. Серед запрошених гостей були представники Одеської облдержадміністрації та міської ради.
На порядку денному – звіт за 2011 рік, вибори Президента регіональної організації, а також обговорення кандидатури на посаду Президента ВААП.

Голова Одеської аосціації транспортників Ілля Тищенко розпочав засідання зі звіту за 2011 рік. Розповів про досягнення та проблеми транспортників у регіоні. Серед членів цієї організації 12300 чоловік. Загалом понад 4 тисячі одиниць рухомого складу (авто, тролейбуси, трамваї). Учасники зборів Головою регіональної асоціації вкотре обрали Тищенка Іллю Степановича, який очолює організацію вже 12 років. Також у ході засідання виступили із доповідями глава обкому профспілок автомобільного транспорту та шляхового господарства Чечьоткін Володимир Павлович та начальник управління морегосподарчого транспортного комплексу і зв’язку Одеської обласної Ради Олександр Васильович Ілько.

Перевізники Одещини підтримали рішення, ухвалені на Засіданні Правління ВААП, погодилися із подальшим курсом та підтримали кандидатуру в.о.керівника Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Ігоря Шкірі на посаду Президента ВААП. Та запросили Ігоря Шкірю відвідати збори в Одесі, які відбудуться у лютому.
Одеські перевізники озвучили проблеми, що їх турбують. Загалом вони схожі у всіх регіонах. Це тарифи, автостанції, робота з владою, конкурсні комітети, організація руху.

__13__ января 2012 г. No. 03