Відбулось засідання Сумського обласного відділення ВГО «ВААП» (ФОТО)

25 вересня 2014 року в Сумах відбулось спільне засідання Ради обласного відділення ВГО «ВААП» та Правління Асоціації автомобільних перевізників Сумської області. У роботі вище згаданого засідання взяв участь начальник Управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Яковенко С.В.

На розширеному засіданні Ради (Правління) Асоціації розглянуто назріле питання про стиль організації роботи чиновників Сумської обласної державної адміністрації в галузі автомобільного транспорту загального користування за останні п’ять років. Також було розглянута проблема незручності в організації порядку подання перевізниками документів до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, щодо отримання ліцензійних карток на транспортні засоби. Обговорили присутні і питання про тарифний популізм виконавчого комітету Сумської міської ради на міському пасажирському автотранспорті.

На спільному засідання Ради (Правління Асоціації) прийняте рішення про організацію надання гуманітарної допомоги продуктами харчування мирним жителям, які опинилися в зоні конфлікту Донецької та Луганської областей.

По всім розглянутим питанням порядку денного прийняті відповідні рішення і вживаються заходи по їх виконанню.

_DSC0425 _DSC0427 _DSC0428 _DSC0415 _DSC0416