ВГО «ВААП» сердечно вітає Гузненкова Георгія Олексійовича з нагоди 70-річчя від дня народження!

guznenkov-php

Всеукраїнська громадська організація

«Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»

сердечно вітає Заслуженого працівника транспорту України, члена ВГО «ВААП», члена-кореспондента транспортної Академії України, директора Публічного акціонерного товариства «Харківське ОПАС»,

ГУЗНЕНКОВА ГЕОРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

з нагоди 70-річчя від дня народження!

Ваша багаторічна сумлінна праця в системі автомобільного транспорту завжди відзначається ініціативою, працелюбністю, принциповістю, цілеспрямованістю, уболіванням за спільні справи, вмінням чітко визначати пріоритети та вибудовувати стратегію дій.

Завдяки високій професіональній компетентності, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, здатності  кваліфіковано вирішувати найскладніші питання, палкому захопленню своєю справою, активній громадській позиції,  організаторському таланту Ви є гідним прикладом для молодого покоління.

Ми високо цінуємо Вашу невтомну працю та зусилля яких Ви особисто докладаєте в справу утвердження, розбудови, зміцнення автотранспортної галузі та поліпшення діяльності транспортної системи нашої країни.

Бажаємо Вам, шановний Георгію Олексійовичу, бадьорості духу, невичерпного джерела життєвої енергії, затишку і злагоди в родині, миру, любові та шани від рідних, друзів і колег.

З повагою,

ВГО «ВААП»