Увага! Всім автомобільним перевізникам, які планують взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Увага! Всім автомобільним перевізникам, які планують взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Слід зазначити, що у разі наявності у перевізника копії сертифіката відповідності та екологічності транспортного засобу, який видався органом із сертифікації для реєстрації в органах Державтоінспекції МВС України, такий перевізник може подавати його для участі у конкурсі, як такий, що відповідає вимогам Порядку.

У разі відсутності у перевізника копії сертифіката відповідності та екологічності транспортного засобу, він може звернутись до органу сертифікації для отримання дублікату такого сертифікату для подання його для участі у конкурсі.

У разі відсутності у перевізника взагалі сертифікату відповідності та екологічності транспортного засобу та неможливості його отримати в органі із сертифікації, такий перевізник може звернутись до уповноважених органів або органів із сертифікації, призначених Міністерством інфраструктури для отримання нового сертифікату, копію або оригінал якого він також може подати для участі у конкурсі.

З переліком уповноважених органів або органів із сертифікації, призначених Міністерством інфраструктури, можна ознайомитись за посиланням https://mtu.gov.ua/content/perelik-priznachenih-organiv-iz-sertifikacii-kolisnih-transportnih-zasobiv.html   та   https://mtu.gov.ua/content/perelik-priznachenih-tehnichnih-sluzhb-vid-ukraini-za-pravilami-eek-oon.html.