У Мінінфраструктури відбулась нарада за участі роботодавців, автоперевізників та профспілок

18 листопада 2015 року в будинку Міністерства інфраструктури України під головуванням Директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Романа Хміля за участю представників ВГО «ВААП», «Укравтотрансу», АсМАП, ФРТУ та галузевої Профспілки відбулася нарада з приводу напрацювання першочергових заходів щодо забезпечення організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласні маршрути).

В ході проведення наради були прийняті наступні рішення:
1. Створити робочу групу з питань напрацювання першочергових заходів щодо забезпечення організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласні маршрути), включивши до неї представників Департаменту, Укртрансінспекції та вищевказаних галузевих організацій.
2. Передати організацію і проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах загального користування від Укртрансінспекції до Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень.
3. Укртрансінспекції забезпечити в грудні місяці поточного року проведення, під її керівництвом, останнього конкурсу з перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах загального користування.
4. Внести зміни до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, з метою якнайшвидшої передачі функції організації і проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласні маршрути) до Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень.