ПЗЗ передала на баланс «Київпастрансу» 10 потягів міської електрички

Південно-Західна залізниця передала на баланс комунального підприємства «Київпастранс» (Київ) 10 електропоїздів міської електрички. Про це сказано в повідомленні прес-служби Південно-Західна залізниця. «Відповідно до раніше затвердженої програми спільного проекту Південно-Західної залізниці і міста… — відбулася передача рухомого складу «Міської електрички» у кількості 10 електропоїздів на баланс Київської міської адміністрації — комунального підприємства «Київпастранс», — сказано в повідомленні. Зокрема, передача рухомого складу з управління Міністерства інфраструктури до уравління Київської державної адміністрації відбулася відповідно до спільного наказу №611/2300 від 7 грудня 2011 року.

Прес-служба зазначає, що тепер вся відповідальність за стан рухомого складу міської електрички покладено на «Київпастранс». При цьому Південно-Західна залізниця відповідальна за належний стан залізничної інфраструктури, зокрема шляхового господарства, систем електропостачання й посадочних платформ.
У повідомленні зазначено, що Південно-Західна залізниця готова проводити ремонтні роботи та організацію експлуатації рухомого складу за умови укладення відповідного договору. Нагадаємо, «Укрзалізниця» нещодавно заявила, що КМДА заборгувала Південно-Західній залізниці за проект «міська електричка» майже 24 млн грн