Пожежа на КВБЗ сталась через коротке замикання, — МВС

Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області називає попередньою причиною пожежі, що спалахнула 22 лютого на Крюківському вагонобудівному заводі коротке замикання електропроводки. Про це Українським Новинам повідомив представник відділу у зв’язках із громадськістю УМВС в області.

За його даними, на місце пожежі виїхала слідчо-оперативна група Крюківського райвідділу міліції Кременчука, яка встановила, що загоряння сталося внаслідок короткого замикання електропроводки на фарбувальній ділянці вагоноскладального цеху підприємства. Обсяг заподіяних пожежею матеріальних збитків встановлюється.

Прес-секретар підприємства Ганна Кудіярова уточнила Українським Новинам, що ситуація на заводі перебуває під контролем і не відіб’ється на постачанні вагонів покупцям. «Маючи достатні виробничі потужності й технології, Крюківський вагонозавод виконає всі контрактні зобов’язання перед замовниками», — сказала Кудіярова. Нагадаємо, співробітники МНС ліквідували пожежу, що спалахнула в середу в малярському цеху Крюківського вагонозаводу.