22 квітня відбулося урочисте відкриття виставки „Транспортний форум» в Спеціалізованому виставочному центрі „Експодонбас».

22 квітня 2008 року відбулося урочисте відкриття  виставки „Транспортний форум» в  Спеціалізованому виставочному центрі „Експодонбас» в м. Донецьку, в якій прийняли участь представники автомобільної галузі різних країн світу.


Під час виставки відбулася Науково-практична конференція: „Автомобільний транспорт сьогодні і завтра, проблеми і шляхи розвитку».


У відкритті виставки та проведенні конференції прийняв участь Президент ВААП Рева В.М., а також представники автоперевізників Донецької, Харківської та Херсонської областей.


Досягнуто домовленості проведення в наступному році більш широкої автомобільної виставки, присвяченої обслуговуванню проведення чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.


Також відбулася робоча зустріч Президента ВААП Реви В.М. з заступником Голови Донецької облдержадміністрації Хохотвою Миколою Івановичем, на якій були обговорені проблемні питання роботи автотранспорту в області.