Міністр соціальної політики України Рева А.О. повідомив стосовно запровадження адресної грошової допомоги замість пільг на проїзд

На сьогоднішній день, неузгодженості норм, наявності протиріч ринковим умовам функціонування галузі автомобільного транспорту призвели до відсутності інвестиційної привабливості та неможливості подальшого розвитку ринкових відносин у сфері пасажирських автомобільних перевезень.

Крім цього, замовлення стосовно виконання пільгових перевезень, яке передбачене законодавством, майже не встановлюється по всій території України, а компенсація за здійснення пільгових перевезень виплачується з порушенням строків та в мізерній кількості.

На єдиному веб-порталі органів виконавчої влади «Урядовий портал» від 13.06.2016 було висвітлено  інтерв’ю Міністра соціальної політики України Реви А.О. стосовно здійснення монетизації пільг в Україні, в якому зазначалось, що вже розроблено законопроект з приводу монетизації пільг, який згодом буде подано на розгляд Верховної Ради.

У звязку з цим, 29 серпня 2016 року народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань транспорту, президент ВГО «ВААП» та «Укравтотранс»  Шкіря І.М. звернувся до Міністра соціальної політики України Реви А.О. з депутатським запитом щодо надання інформації на якій стадії розробки знаходиться зазначений законопроект, коли його буде висвітлено для ознайомлення та вказати контактних осіб, які займаються його розробкою.

Листом від 08.09.2016 № 4666/0/10-16/5 отримано відповідь, що надається.

vidpovid_reva