Лубківський наголошує, що іноземці під час Євро-2012 здійснюватимуть нерегулярні перевезення

Україна найближчим часом дозволить іноземним перевізникам здійснювати нерегулярні перевезення на території країни. Про це заявив директор турніру УЄФА Євро-2012 Маркіян Лубківський під час колегії в Державній прикордонній службі, присвяченої підготовці до Євро-2012, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».
«Найближчим часом уряд чи Міністерство інфраструктури має намір надати дозвіл на прохання УЄФА на здійснення іноземними перевізниками перевезень на територію Україну», — повідомив він.

За словами Лубківського, це буде означати, що іноземні транспортні компанії будуть мати можливість здійснювати нерегулярні перевезення на територію України. «Іншими словами, вболівальники, наприклад, із Голландії, прибудуть до аеропорту в місті Харків, а там їх вже будуть чекати автобуси, які прибули з Голландії для того, щоб здійснити перевезення команди й інших уболівальників в рамках міста чи в рамках країни», — пояснив Лубківський. Він також додав, що такі автобуси будуть мати відповідне маркування.