Привітання Президента ГО «ВААП» та «Укравтотранс» з Днем народження!

Шановний Ігорю Миколайовичу!

Колектив Громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» сердечно вітають Вас з Днем народження!

Сьогодні Ваша мудрість, професіоналізм, багатий політичний досвід, щира відданість рідній країні і своїй справі, допомагають Вам правильно визначати головні національні завдання та пріоритети, продовжувати ефективну діяльність по вирішенню проблемних питань автотранспортної галузі України, спираючись на підтримку і довіру автомобілістів нашої держави. Нехай і надалі гідним результатом за Вашу плідну працю стануть вдячність автомобілістів і щира, безумовна, невгасаюча народна довіра!

Шановний Ігорю Миколайовичу, бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й підтримки у всіх Ваших починаннях! Щоб життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими перемогами, вільний час складався з приємних моментів в теплому родинному колі, де завжди залишається можливість відновити сили  для здійснення всіх Ваших задумів!

Щедрої Вам долі, міцного здоров’я, миру та добра!

З повагою,

колектив  ГО «ВААП» та «УКРАВТОТРАНС»