Ігор Шкіря переобраний на посаду Президента «УКРАВТОТРАНС»

21 березня 2017 року відбулася Конференція Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс», на якій висловлено довіру діючому Президенту «Укравтотранс» та ГО «ВААП», Народному депутату України Шкірі Ігорю Миколайовичу. Його одноголосно обрано Президентом «Укравтотранс» на наступний період. Також  було обговорено та обрано новий склад Ради організації.

 

До відома: Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» було створено 22 березня 2013 року і на сьогоднішній день представлене практично у всіх областях України і має Всеукраїнський статус, що говорить про його визнання серед роботодавців-автомобілістів нашої держави.

28 листопада 2013 року Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» визнано таким, що відповідає критеріям репрезентативності на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

Представники «Укравтотранс» постійно беруть участь в роботі  нарад, конференцій, круглих столів, де обговорюються найгостріші проблеми автомобільних перевізників. Вони є членами Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті, беруть участь у Змішаних комісіях з питань міжнародних автомобільних перевезень.

 24 лютого 2017 року  Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» на зібранні повноважних представників всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців підтримало Угоду про утворення Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні(СПО роботодавців).

 Спільний представницький орган сторони роботодавців є вищою ланкою репрезентативних всеукраїнських об’єднань. Він забезпечує якісний рівень соціального діалогу зі сторони роботодавців, представляє інтереси організацій у стосунках з парламентом, урядом, іншими органами виконавчої влади, зі сторонами соціального діалогу. Все, що вчиняє СПО в практичній площині, спрямоване на зростання конкурентоспроможності національної економіки, розбудову цивілізованих та справедливих трудових відносин.

СПО роботодавців є підписантом Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців та всеукраїнськими профспілками на 2016-2017 роки.

СПО сторони роботодавців на національному рівні делегує своїх представників для ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, до органів управління фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та інших тристоронніх органів соціального діалогу, участі у міжнародних заходах.

З кожним роком зростає авторитет та впливовість Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс». Але головною метою завжди є і залишається — захист законних спільних інтересів роботодавців та їх організацій в галузі автомобільного транспорту, у соціально-економічній, трудовій та інших сферах.

«УКРАВТОТРАНС» та  ГО «ВААП» сердечно вітає Шкірю Ігоря Миколайовича  з нагоди чергового обрання Президентом Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» та зичить міцного здоров’я та подальшої конструктивної роботи на благо та розвиток автомобільної галузі.