Донецькі автоперевізники провели щорічне зібрання (ВІДЕО)

8 лютого в Донецькій обласній державній адміністрації відбулось розширене зібрання перевізників Донецької області під головуванням народного депутата України, керівника Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, глави робочої групи Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку Ігоря Шкірі.У зборах також взяли участь директор Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Дмитро Петухов, віце-губернатор Донеччини Валерій Лукашенко, начальник управління розвитку транспортної інфраструктури Донецької ОДА Євген Писанко, близько 300 представників автотранспортних підприємств з міст і районів Донецької області.

Як і для більшості регіонів України, для Донецької області актуальною є проблема нелегальних пасажирських перевезень. «Основними місцями дислокації нелегальних перевізників є маршрути загального користування, які забезпечують транспортним сполученням міста Снігове, Горловку, Краматорськ, Єнакієво і низку інших з обласним центром. Однією з причин появи нелегальних перевізників є недосконалість маршрутної мережі області і те що в Донецьку рішенням міськвиконкому для автобусів, що прибувають з області, визначені кінцеві пункти ДП «Мотель» і АВ «Західний», що створює незручності для основної маси іногородніх пасажирів», — сказав В. Лукашенко. Заступник губернатора також акцентував увагу на численних скаргах від перевізників, що надходять на адресу облдержадміністрації, котрі насамперед стосуються роботи конкурсних комісій. Окрім цього керівництво регіону стурбоване станом транспортної інфраструктури Донецької області.
«Автотранспортна галузь України перебуває в жалюгідному стані. Всі 20 років незалежності до транспортної галузі було споживче відношення, і проблемам перевізникам не приділялася належна увага. Більшість перевізників працюють на межі рентабельності, багато хто зазнає збитків. Але на сьогодні склалася сприятлива ситуація для вирішення проблем галузі. Віце-прем’єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колєсніков звернув увагу на проблеми транспортників і пообіцяв свою допомогу і підтримку в усіх питаннях. Також для нас важливе створення Департаменту автомобільного транспорту, реформування автотранспортної інспекції — ми розраховуємо на конструктивну плідну роботу», — відзначив, звертаючись до учасників зборів, І. Шкіря.

В ході зборів перевізники Донецької області адресували парламентареві найбільш актуальні і гострі питання, а також озвучили свої побажання і пропозиції щодо удосконалення роботи автотранспортних підприємств регіону і створення умов, сприятливих для якісного функціонування і розвитку галузі в Донецькій області. До І.Шкірі звернулися перевізники Краматорська, Артемівська, Харцизська, Маріуполя, Горловки та інших міст Донецької області.

Нагадаємо впродовж лютого в усіх регіональних представництвах Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників відбудуться зборів за участю керівництва асоціації. Заходи вже відбулись в Києві, Чернігові, Сумах, Одесі, Харкові, а 10 лютого Ігор Шкиря в Луганську проведе збори перевізників Луганської області.