День інфраструктури у Парламенті відбудеться 15 листопада, — Володимир Омелян

День інфраструктури у Парламенті відбудеться 15 листопада. Про це 1 листопада 2016 року в ефірі 5 каналу повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«У зв’язку із завантаженим порядком денним у Верховні Раді розгляд Великого пакету інфраструктурного законодавства у парламенті було перенесено з 3 на 15 листопалда. Це була пропозиція народних депутатів, з якою ми погодилися. Важливо, щоб день інфраструктури відбувся саме в листопаді. Ми всі законопроекти готували спільно з народними депутатами на майданчику Міністерства інфраструктури і вони відкриті, крім того, під час кожного пленарного засідання я відвідую всі фракції, пояснюю, доношу думку про те, для чого вони потрібні – це не просто папірці, це реальні ключі до зовнішніх інвестицій, до створення нових робочих місць в Україні, до повернення України до європейського порядку денного», — зазначив Володимир Омелян.

Міністр нагадав, що на Інфраструктурний день у парламенті буде винесено до 20 законопроектів: «Ми пропонуємо близько 20 законопроектів. Ключовий напрямок —  автодорожній.   Законопроект про створення Дорожнього фонду  вже успішно пройшов перше голосування в парламенті, його підтримала майже конституційна більшість. Другий важливий аспект — децентралізація Укравтодору,  передача доріг, які не мають державного значення,  на місцевий рівень з відповідним фінансування з Дорожнього фонду. Ваговий контроль – штрафи за перевантаження будуть суттєво підсилені, ми введемо відповідні параметри європейського характеру. Інший важливий блок – морський. Ми хочемо відродити Дніпро та Південний Буг як головні артерії та повернути вантаж на них – це найкращий, найдешевший, найекономічніший спосіб перевезень. Таким чином ми заберемо вантаж з українських доріг і полегшимо роботу Укрзалізниці. Також буде розглянуто Закон про таксі – ми хочемо спростити порядок отримання ліцензій, здешевити ці послуги, щоб таксисти працювали у правовому полі, підвищити вимоги до безпеки та комфорту пасажирів.  Дуже сподіваємося на розгляд і прийняття закону про залізничний транспорт – українська залізниця не реформовалась протягом десятиліть. Нам необхідно запровадити приватну тягу на залізниці, створити ринкові відносини, щоб була конкуренція, а отже і дешевші ціни, якісніші послуги, комфортніші потяги».

 

14963667_1106481856109059_2067574990_o