Автоперевізники Кіровоградщини зустрілись з керівництвом ВГО «ВААП» та «Укравтотранс»

4 червня відбулася робоча зустріч керівників автотранспортних підприємств та приватних підприємців – пасажирських перевізників Кіровоградської області, з керівництвом Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс», начальником управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Кукуленком О.В. та Головою Кіровоградської обласної організації ВОРАТ «Укравтотранс» Зубченко О.С.

Віце-президент Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» Петро Овчар розповів учасникам наради про новий рівень співпраці ВГО «ВААП» та Укравтотрансу з Міністерством інфраструктури та комітетом Верховної Ради України з питань транспорту:
«Сьогодні необхідно відмітити, що за рік напруженої роботи спочатку створення Всеукраїнського об’єднання роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» ми отримали значні позитивні зрушення в напрямку послідовних переконань органів державної влади на всіх рівнях щодо давно назрілої необхідності глибоких реформ сектору послуг автобусних перевезень та автомобільного законодавства в цілому. За ініціативи «Укравтотрансу», як головуючої сторони спільного представницького органу роботодавців автомобільного транспорту та делегованих повноважень голові СПО щодо представництва інтересів сторони роботодавців та профспілок у Верховній Раді України, вперше проведено засідання Комітету ВР з питань транспорту, на якому обговорювались виключно питання реформування автомобільної галузі.

Це засідання стало наглядним прикладом колективної результативної роботи. В цілому ми отримали підтримку і розуміння проблем, можливість прискорення у прийнятті швидких рішень, подальшу тісну співпрацю Вищого законодавчого органу, Міністерства інфраструктури, роботодавців та профспілок.

За результатами розгляду порядку денного була затверджена для Мінінфраструктури дорожня карта з термінами виконання послідовних кроків роботи по внесенню законодавчих змін на період 2015-2016 рр., в якій визначені першочергові напрямки та приорітети реформування галузі, чіткі критерії і механізми імплементації Європейського законодавства, які стали зрозумілі для бізнесу через проявлені чіткі ознаки актуального лозунгу «Тим, хто бажає більше заробляти, відкрита можливість більше вкладати».

Нас радує той факт, що в результаті більшість пропозицій роботодавців «Укравтотрансу» були підтримані новою командою Мінінфраструктури і відображені у рішенні комітету Верховної Ради, що вселяє надію на підвищення інвестиційної привабливості і покращення подальших умов розвитку конкурентного середовища в автомобільній галузі. При цьому на нас всіх чекає попереду напружена і клопітна спільна робота з реалізації визначених планів».

DSC_0059 DSC_0061 DSC_0065 DSC_0069