Підписна компанія на 2018 рік журналу «УкрАвтоТранс»

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» повідомляє, що триває підписна кампанія на 2018 рік офіційного видання  ГО «ВААП» журнал «УкрАвтоТранс».

Редакція журналу «УкрАвтоТранс» щиро дякує всім читачам журналу за численні відгуки, пропозиції, ідеї та надання інформації з усіх регіонів України.

Завдяки вашій безпосередній участі в наповненні видання, журнал «УкрАвтоТранс» продовжує розвиватися і вже зайняв гідне місце в ніші автотранспортних видань країни.

Журнал «УкрАвтоТранс» зарекомендував себе сучасним, цікавим та корисним інформаційним виданням, в якому висвітлені: «Життя регіонів», «Юридична консультація», «Новини», «Дороги», «Перевезення», «Бізнес», «Техніка», «Іноземний досвід», найсвіжіші нормативно-правові акти та розпорядження державних структур та ін.

Слово професіонала-автомобіліста, досвід керівника і його знання важливі як ніколи, адже безперебійна робота автотранспорту запорука успіху всіх галузей економіки.

Повідомляємо, що передплатити журнал «УкрАвтоТранс» Ви можете безпосередньо в центральному офісі ГО «ВААП», тел. (044) 517-44-31.

 Ціна передплати на 2018 рік (починаючи з січня 2018 року):

 — для передплатників, які не є членами ГО «ВААП» — 450 грн. на рік;

 — для передплатників, які є членами ГО «ВААП», за умови доставки на особисту адресу передплатника Укрпоштою — 420 грн. на рік;

— для передплатників, які є членами ГО «ВААП», за умови отримання в обласному відділенні ГО «ВААП» — 400 грн. на рік.

 Редакція журналу «УкрАвтоТранс» запрошує Вас прийняти активну участь в підписній компанії.